Dowiedz się, kto wygrał zestaw PSC w konkursie :)

2 dni temu dobiegł końca pixelowy konkurs, w którym do wygrania był zestaw Pani Swojego Czasu: kalendarz, notes i ołówek. Żeby wziąć w nim udział, wystarczyło w komentarzu do konkursowego postu opowiedzieć o swoich planach na rozwój w 2017 roku (rozwój swojej marki, bloga czy rozwój osobisty). Odpowiedzi były super ciekawe i będę mocno, mocno, mocno trzymać kciuki, żeby wszystkim uczestniczkom udało się zrealizować te rozwojowe plany! :)))

(Swoją drogą, 14 grudnia o 21:00 Ola Budzyńska poprowadzi bezpłatny webinar „Ogarnij się na Nowy Rok, czyli jak w końcu zrealizować swoje cele”. Warto wziąć w nim udział i pomóc sobie w realizacji swoich noworocznych planów :) )

Dobra, ale do rzeczy :) Nagrodą w postaci zestawu PSC chciałabym nagrodzić Aleksandrę vel Dreaminggirl_11, której komentarz możecie przeczytać pod konkursowym postem. Olu, zaraz lecę pisać do Ciebie maila i zaciskam kciuki, żeby 2017 rok był dla Ciebie pełen uśmiechu i energii do działania! No i żeby przesyłka od Pani Swojego Czasu była dla Ciebie impulsem do wymarzonych zmian :)

 

Pozostałym uczestniczkom pięęęęknie dziękuję za udział w konkursie W komentarzach nagromadziło się tyyyyyyyle pozytywnej energii do realizacji Waszych planów i marzeń, że nie może się nie udać! :)

Uściski!

Natalia Bednarczyk

Podoba Ci się ten projekt? Rzuć okiem na podobne :)

2 komentarze

 1. Dreaminggirl_11 _

  12 grudnia 2016 o 21:21

  Pięknie dziękuję!
  Wciąż nie mogę uwierzyć, że to właśnie ja okazałam się być tą szczęściarą :)
  Bardzo dziękuję za wsparcie i tak wspaniałe wyróżnienie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania na temat tego wpisu, napisz na natalia@pixelsfactory.pl :)