Wyślij do mnie wronę pocztową. Albo maila.

Jeśli marzysz o oprawie graficznej Twojej marki, która sprawi, że stanie się magia i marka ta dostanie skrzydeł, by z radością pofrunąć w świat, lub po prostu masz ochotę się ze mną przywitać czy o coś zapytać, wyślij do mnie wronę pocztową albo po prostu maila :)

(Wron pocztowych i maili przylatuje do mnie sporo, więc z góry przepraszam, jeśli przydarzy mi się mały poślizg w odpowiedzi. Bardzo się staram odpowiadać na bieżąco.)

natalia@pixelsfactory.pl

Kontaktując się ze mną, przekazujesz mi swoje dane osobowe, które będą wykorzystywane wyłącznie w celu obsługi Twojego zapytania.
O szczegółach możesz poczytać w polityce prywatności na potrzeby kontaktów mailowych.

Kiedy zapisy?

Zapisy na projekty graficzne i sketchnotingowe otwieram mniej więcej raz w miesiącu, więc jeśli marzy Ci się projekt stworzony z moich magicznych pixeli, napisz do mnie na natalia@pixelsfactory.pl - dam Ci znać, czy mam wolne miejsce :) Możesz też zajrzeć na Facebooka lub Insta - to tam wrzucam informację, że zapisy są otwarte.

Chcesz dostawać zawiadomienia o zapisach?

Dobrze! :) Podaj mi Twoje imię i e-mail. Zanotuję je w mojej magicznej księdze, a w dniu otwarcia zapisów machnę czarodziejską różdżką i rzucę zaklęcie, które wyśle do Ciebie wronę pocztową z zawiadomieniem. Pamiętaj, żeby mieć otwarte okno! (lub skrzynkę mailową :) )

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Pixels Factory Natalia Bednarczyk, ul. Grabiszyńska 241, 53-234 Wrocław. O szczegółach na temat przetwarzania danych możesz poczytać w polityce prywatności.