„Pixie” - Motyw do WP ze szczyptą magicznego pyłu

Już niebawem strony www będę czarować także na moim motywie do WordPressa Pixie

Pewnego dnia, a było to już dawno, dawno temu, w mojej głowie zakwitł pomysł na stworzenie motywu do WordPressa, na którym mogłabym czarować strony www dla większej liczby osób pukających do mojej Pixelowej Chatki niż do tej pory. Z braku czasu (czarodziejki mają mnóstwo rzeczy do roboty!) pomysł ten na jakiś czas odłożyłam na półkę, ale miałam na niego baczne oko, żeby zbyt mocno nie zarósł kurzem. Co prawda mała warstewka kurzu go przyprószyła, ale przyszedł czas na to, żeby ją strzepnąć i zdjąć pomysł z półki.

I zaczęły się czary. Ramię w ramię z moimi psotnymi pixelami pracowałam w pocie czoła nad stworzeniem czegoś, co otworzy przed nami drzwi do nowej przygody: czarowania większej liczby stron www, a co za tym idzie - zapraszania do Pixelowej Chatki większej liczby osób i zapoznawania się z nimi i ich markami.

Tak powstał „Pixie” - motyw do WordPressa ze szczyptą magicznego pyłu, który już niebawem ujrzy światło dzienne, a wraz z nim - pierwsze wyczarowane na nim strony.

Chcesz dostać ode mnie zawiadomienie, kiedy pojawi się tu więcej informacji o motywie „Pixie”?

Dobrze! :) Podaj mi Twoje imię i e-mail. Zanotuję je w mojej magicznej księdze, a w dniu startu strony pixie.pixelsfactory.pl machnę czarodziejską różdżką i rzucę zaklęcie, które wyśle do Ciebie wronę pocztową z zawiadomieniem. Pamiętaj, żeby mieć otwarte okno! (lub skrzynkę mailową :) )

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Pixels Factory Natalia Bednarczyk, ul. Grabiszyńska 241, 53-234 Wrocław. O szczegółach na temat przetwarzania danych możesz poczytać w polityce prywatności.

Jakie korzyści płyną ze stworzenia strony na motywie „Pixie” (zamiast tworzenia jej od podstaw)?

 • Inwestycja w stronę na motywie jest mniejsza niż w stronę tworzoną od podstaw. Motyw to taki gotowy szkielet strony, który skraca czas jej tworzenia - mniejsza cena bierze się właśnie stąd, a nie z tego, że stronie czegokolwiek brakuje :)
 • Krótszy czas tworzenia strony to także krótszy czas, po którym Twoja strona pofrunie w świat.
 • Mniejsza cena nie oznacza mniejszych możliwości, jakie daje strona na motywie. Przeciwnie! Strona na motywie, podobnie jak ta tworzona od podstaw, może być w 100% zgrana z Tobą i Twoją marką, ubrana w kolorystykę i kroje pisma z Twojej identyfikacji wizualnej, przyozdobiona wzorami, teksturami i fotografiami, otulona Twoimi marzeniami o szacie graficznej strony.
 • Strona na motywie to także większe możliwości wtedy, kiedy Twoja strona pofrunie już w świat i będziesz kontynuować jej tworzenie na własną rękę. Panel, który dostaniesz ode mnie wraz ze stroną, umożliwia m.in.:
  • zmianę kolorystyki i krojów pisma kilkoma klinięciami,
  • zmianę kolejności sekcji,
  • dodawanie/kasowanie tekstów, fotografii, teł itp.,
  • przerobienie wersji mobilnej tak, żeby była bardziej przyjazna dla telefonów, tabletów itp. (możesz dla wersji mobilnej wpisać inną treść; wyrzucić sekcje, które na telefonach są zbyteczne; zmienić tło sekcji na przyjaźniejsze dla telefonów, np. fotografię na tło jednolite),
  • tworzenie podstron, sekcji, landing pages (stron lądowania),
  itd., itp., a to wszystko bez grzebania w kodach i zaprzątania sobie głowy tym, co to takiego jest ten html, css i inne cuda-wianki :)
 • Strona na motywie ani trochę nie tłumi mojej wyobraźni. Jeśli przy wyczarowywaniu Twojej strony poczuję, że w motywie brakuje mi np. jakiejś sekcji, po prostu ją "dokoduję" :)

10% zniżki na stronę na motywie „Pixie”

Jestem już na ostatniej prostej w pracy nad motywem „Pixie”. Lada chwila będę tworzyć na nim większość stron www, ale przede mną jeszcze praca nad landing page motywu, jego wersją demonstracyjną itp. :)

Jeśli jednak chciał(a)byś popracować nad Twoją stroną stworzoną na moim motywie już teraz, to z chęcią dam Ci w prezencie 10% zniżki.

Skąd zniżka? Raz, że bardzo cieszy mnie, iż motyw zacznie nabierać życia i chciałabym się tym moim „zacieszem” podzielić Dwa, że nie jest to jeszcze etap, na którym wszyyyystko byłoby dopięte na ostatni guzik (nie ma wersji demo motywu). Poza tym jednak proces tworzenia strony wyglądałby tak, jak przy każdej innej stronie, a korzyści ze stworzenia strony na motywie zamiast tworzenia jej od podstaw jest jak widzisz sporo :)

Strona na motywie „Pixie” to inwestycja od 2000 zł + VAT (od 2460 zł z VAT) minus 10%. Jeśli potrzebujesz bardziej precyzyjnej wyceny, napisz do mnie na natalia@pixelsfactory.pl.

„Pixie” - Motyw do WP ze szczyptą magicznego pyłu

Więcej informacji o motywie „Pixie” już niebawem na pixie.pixelsfactory.pl