Ewelina Mierzwińska

Identyfikacja wizualna

W tym projekcie miałam wyczarować logo i koncepcję identyfikacji wizualnej dla Eweliny Mierzwińskiej. Logo miało być minimalistyczne, a także subtelne i kobiece. Przy jego tworzeniu postawiłam na imię i nazwisko Eweliny, tak by logo koncentrowało się na promowaniu jej marki osobistej. Imię i nazwisko skomponowałam z jasnoróżowym tłem, które podkreśla kobiecy charakter logo i tego, o czym Ewelina pisze na blogu ewelinamierzwinska.pl. Logo można używać w wersji podstawowej, w alternatywnych wersjach bez tła, a także w postaci inicjałów. Uzupełnieniem dla logo są dobrane przeze mnie kroje pisma i paleta kolorów oparta na dwóch odcieniach różu oraz ciemnych i jasnych szarościach. Koncepcja identyfikacji wizualnej jest pełna subtelności i nawiązuje do dotychczasowej komunikacji graficznej Eweliny z jej czytelnikami.

 

Ewelina o współpracy ze mną:

Bardzo miło wspominam współpracę z Natalią w zakresie tworzonych dla mnie logotypów.

Łatwość komunikacji, profesjonalizm, słowność to cechy Natalii, które uprzyjemniają podejmowanie decyzji i ustalanie szczegółów zleceń.

Szczególnie ceniłam sobie podążanie za sugerowanymi zmianami i dostosowanie prac graficznych w taki sposób, by pasowały idealnie do mojej marki i jej potrzeb! Polecam serdecznie :)

Ewelina Mierzwińska

ewelinamierzwinska.pl

Identyfikacja wizualna dla Eweliny Mierzwińskiej Identyfikacja wizualna dla Eweliny Mierzwińskiej Identyfikacja wizualna dla Eweliny Mierzwińskiej Identyfikacja wizualna dla Eweliny Mierzwińskiej Identyfikacja wizualna dla Eweliny Mierzwińskiej