Pani Swojego Czasu

Identyfikacja wizualna

W tym projekcie miałam wyczarować identyfikację wizualną, stronę www i inne projekty graficzne dla Oli Budzyńskiej, czyli Pani Swojego Czasu.

Pracę rozpoczęłam od stworzenia koncepcji identyfikacji (paleta kolorów, kroje pisma). Kolorystykę dobrałam na bazie dotychczasowych kolorów PSC, uzupełniłam ją jednak o nowy odcień różu, który stał się podstawą wszystkich kolejnych projektów, jakie stworzyłam dla Oli.

W dalszej kolejności zajęłam się zaprojektowaniem logo, które jest proste i minimalistyczne, jednak urozmaica je różowy „maziaj” nawiązujący do zakreśleń kolorowymi mazakami w notatkach, listach zadań itp. „Maziaj” to element, który może być wykorzystywany nie tylko w logo, ale także w różnych projektach graficznych PSC, np. jako tło lub do podkreślania fragmentów tekstów. Logo można używać w kolorze lub jako samego konturu. Może mieć ono postać sygnetu + logotypu (ze sloganem lub bez) albo samego sygnetu w kilku wersjach (jeśli chcesz poczytać trochę więcej na temat różnych postaci logo, to rzuć okiem na mój post o tym, czym jest logo, a czym logotyp).

Na bazie przygotowanej wcześniej koncepcji identyfikacji stworzyłam stronę www połączoną z blogiem. Strona jest w pełni responsywna, oparta o system CMS do wygodnego zarządzania treścią. Jej bazą są różne odcienie szarości, będące tłem dla różowych elementów. Do kompletu stworzyłam także grafiki do wykorzystania na FB i Instagramie.

 

Ola o współpracy ze mną:

Choć na rynku są setki tysięcy grafików, to wcale nie jest łatwo znaleźć takiego, który wie, że w biznesie grafika to piękno, które ma czemuś służyć.

Szukając graficzki do swoich projektów trafiłam na Natalię i już po krótkiej współpracy wiedziałam, że to jest to.

Natalia słucha tego, co mam do powiedzenia, ale nie boi się też odważnie proponować swoich rozwiązań. Jest punktualna, pracowita i daje z siebie wszystko. Polecam serdecznie!

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Zobacz online
Identyfikacja wizualna dla Pani Swojego Czasu Identyfikacja wizualna dla Pani Swojego Czasu Identyfikacja wizualna dla Pani Swojego Czasu Identyfikacja wizualna dla Pani Swojego Czasu Identyfikacja wizualna dla Pani Swojego Czasu Identyfikacja wizualna dla Pani Swojego Czasu Identyfikacja wizualna dla Pani Swojego Czasu Identyfikacja wizualna dla Pani Swojego Czasu
Identyfikacja wizualna dla Pani Swojego Czasu