Ula Phelep

Identyfikacja wizualna i strona www

W tym projekcie miałam wyczarować logo, koncepcję identyfikacji wizualnej oraz stronę www dla Uli Phelep z Urszula Marketing.

Pracę zaczęłam od dobrania palety kolorów i krojów pisma. Kolorystykę dobrałam na bazie ilustracji autorstwa Uli, które są pełne życia, barw oraz pozytywnej energii i idealnie współgrają z równie barwną identyfikacją wizualną (jeśli chcesz poczytać na ten temat trochę więcej, to rzuć okiem na mój post o pomysłach na jedyną w swoim rodzaju identyfikację wizualną :) ).

W dalszej kolejności zajęłam się zaprojektowaniem logo, które także nawiązuje do ilustratorskiej pasji Uli. Krój pisma a’la ręcznie pisany skomponowałam z motywem akwarelowego maźnięcia w turkusowym odcieniu. Logo można używać w kolorze lub w wersji monochromatycznej.

Na bazie przygotowanej wcześniej koncepcji identyfikacji stworzyłam stronę www Urszula Marketing. Strona jest wielobarwna, pełna energii i zapału, który bije zarówno od Uli, jak i z oprawy graficznej, i daje czytelniczkom bloga Uli pozytywnego kopniaka do działania. W projekcie nie mogło zabraknąć ilustracji Uli, które idealnie komponują się z logo i barwnym klimatem. Strona jest w pełni responsywna, oparta o system CMS do wygodnego zarządzania treścią.

 

Ula o współpracy ze mną:

Postanowiłam zwrócić się do Natalii w związku ze zmianą wyglądu mojej strony biznesowej – chciałam, by strona wyglądała naprawdę profesjonalnie i zawierała istotne dla mojego biznesu elementy. Natalia, nie dość, że odwaliła kawał świetnej roboty, to jeszcze przekroczyła samą siebie jeśli chodzi o design i autentyczne poznanie moich gustów oraz osobistego stylu. Strona Urszula Marketing prezentuje w 100% moją markę i funkcjonuje idealnie. Polecam każdemu pracę z Pixels Factory!

Ula Phelep

Urszula Marketing

Zobacz online
Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing
Identyfikacja wizualna dla Uli Phelep z Urszula Marketing