Ewelina Muc

Identyfikacja wizualna kursu „WP sklep”

W tym projekcie miałam wyczarować logo i koncepcję identyfikacji wizualnej dla kursu Eweliny Muc „WP sklep”. Logo miało być proste, minimalistyczne, a także subtelne i kobiece. Motywem, na który postawiłam w projekcie, był koszyk, który kojarzy się z tematyką kursu (kurs dotyczy tworzenia sklepu online na własną rękę), jednak kształtem przypomina także torebkę, co dodaje projektowi kobiecego charakteru. Uzupełnieniem dla logo są dobrane przeze mnie kroje pisma i paleta kolorów oparta na fioletach, zieleniach oraz ciemnej i bardzo jasnej szarości. Koncepcja identyfikacji jest subtelna, a jednocześnie żywa, dająca pozytywnego kopniaka do nauki na kursie :)

 

Ewelina o współpracy ze mną:

Współpracowałam z wieloma grafikami. Odkąd poznałam Natalię nie szukam innego grafika. Ma świetne wyczucie estetyki. Wsłuchuje się w potrzeby klienta. Potrafi wyjaśnić z przykładami, dlaczego warto coś zaprojektować tak, a nie inaczej. Polecam ją małym i większym firmom!

Ewelina Muc

Identyfikacja wizualna kursu Eweliny Muc „WP sklep” Identyfikacja wizualna kursu Eweliny Muc „WP sklep” Identyfikacja wizualna kursu Eweliny Muc „WP sklep” Identyfikacja wizualna kursu Eweliny Muc „WP sklep” Identyfikacja wizualna kursu Eweliny Muc „WP sklep”