Pani Swojego Czasu

Kalendarz PSC

W tym projekcie miałam wyczarować kalendarz Pani Swojego Czasu i stronę www.

Kalendarz miał być prosty, „czysty”, czytelny i bez zbędnych rozpraszaczy, a jednocześnie pełen pozytywnej energii i z wyrazistymi cytatami, które aż „krzyczą” do właścicielki kalendarza, żeby zachęcić ją do bycia Panią Swojego Czasu :) Ani cytat, ani zdjęcie nie przyćmiewa jednak samego miesiąca, który zajmuje prawie 2/3 strony i daje spore pole do popisu, jeśli chodzi o notowanie i planowanie.

Kolejnym krokiem była strona www, której oprawa graficzna jest bardzo kobieca, świeża i lekka. Stworzyłam ją na bazie opracowanej przeze mnie palety kolorów Pani Swojego Czasu. Strona www jest w pełni responsywna i ma 3 różne wersje: do zapisu na listę osób zainteresowanych kalendarzem, do przedsprzedaży i do sprzedaży.

(Jeśli chcesz poczytać co nieco na temat przygotowania projektu kalendarza do druku, rzuć okiem na mój blogowy post.)

 

Ola o współpracy ze mną:

Choć na rynku są setki tysięcy grafików, to wcale nie jest łatwo znaleźć takiego, który wie, że w biznesie grafika to piękno, które ma czemuś służyć.

Szukając graficzki do swoich projektów trafiłam na Natalię i już po krótkiej współpracy wiedziałam, że to jest to.

Natalia słucha tego, co mam do powiedzenia, ale nie boi się też odważnie proponować swoich rozwiązań. Jest punktualna, pracowita i daje z siebie wszystko. Polecam serdecznie!

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Zobacz online
Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu
Oprawa graficzna kalendarza Pani Swojego Czasu