Pani Swojego Czasu

Książka „Jak zostać Panią Swojego Czasu”

W tym projekcie miałam wyczarować okładkę książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu”, stronę www, zakładkę do książki, makietę ze wzorami do składu książki oraz rysunkowy e-book ze sketchnotkami streszczającymi poszczególne rozdziały.

Pracę zaczęłam od stworzenia moodboardu oraz makiety dla drukarni, która była bazą dla późniejszego składu. Makietę przygotowałam inspirując się opracowaną przeze mnie identyfikacją wizualną PSC, jest więc minimalistyczna, a jednocześnie pełna pozytywnej energii i różu (czyli podstawowego koloru z palety PSC). Więcej na temat makiety możesz poczytać w poście na moim blogu: „Self-publishing – jak to ogarnąć graficznie?”.

W dalszej kolejności zajęłam się zaprojektowaniem okładki książki. Kolorystyka okładki, poza szarościami i różem z palety kolorów PSC, uzupełniona jest o kolor żółty, którego użyłam później także w rysunkowym e-booku. Do kompletu z oprawą graficzną stworzyłam także dwustronną, różowo-białą zakładkę do książki z cytatami PSC.

Po pracach związanych stricte z oprawą książki przyszedł czas na stronę www. Strona jest lekka i świeża, oparta na jasnych szarościach, różu i motywie drewna. Jest w pełni responsywna i ma 3 różne wersje: do zapisu na listę osób zainteresowanych książką, do przedsprzedaży i do sprzedaży.

Ostatnim krokiem była praca nad sketchnotkami (notatkami wizualnymi), w których streściłam poszczególne rozdziały książki. Rysunkowy e-book zawiera 23 notatki, które także stworzyłam na bazie palety kolorów Pani Swojego Czasu, uzupełnionej o okładkowy kolor żółty.

 

Ola o współpracy ze mną:

Choć na rynku są setki tysięcy grafików, to wcale nie jest łatwo znaleźć takiego, który wie, że w biznesie grafika to piękno, które ma czemuś służyć.

Szukając graficzki do swoich projektów trafiłam na Natalię i już po krótkiej współpracy wiedziałam, że to jest to.

Natalia słucha tego, co mam do powiedzenia, ale nie boi się też odważnie proponować swoich rozwiązań. Jest punktualna, pracowita i daje z siebie wszystko. Polecam serdecznie!

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Zobacz online
Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu” Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu” Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu” Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu” Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu” Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu” Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu” Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu” Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu” Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu”
Oprawa graficzna książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu”