Pani Swojego Czasu

Oprawa graficzna „Kursu na cel”

W tym projekcie miałam wyczarować oprawę graficzną dla „Kursu na cel” autorstwa Oli Budzyńskiej, czyli Pani Swojego Czasu.

Pracę zaczęłam od dobrania palety kolorów, krojów pisma i fotografii. Paleta kolorów opiera się na opracowanej przeze mnie kolorystyce Pani Swojego Czasu, uzupełniłam ją jednak o odcienie niebieskiego, które dodają oprawie kursu marynistycznego klimatu.

Na bazie tak przygotowanej koncepcji graficznej stworzyłam landing page służącą do zapisów na listę osób zainteresowanych kursem, a później do sprzedaży kursu. Strona www jest w pełni responsywna, a zdjęcia w morskim klimacie dodają jej letniego, pozytywnego charakteru. Oby przenosił się on na kursantki :)

 

Ola o współpracy ze mną:

Choć na rynku są setki tysięcy grafików, to wcale nie jest łatwo znaleźć takiego, który wie, że w biznesie grafika to piękno, które ma czemuś służyć.

Szukając graficzki do swoich projektów trafiłam na Natalię i już po krótkiej współpracy wiedziałam, że to jest to.

Natalia słucha tego, co mam do powiedzenia, ale nie boi się też odważnie proponować swoich rozwiązań. Jest punktualna, pracowita i daje z siebie wszystko. Polecam serdecznie!

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Zobacz online
Oprawa graficzna kursu PSC „Kurs na cel” Oprawa graficzna kursu PSC „Kurs na cel” Oprawa graficzna kursu PSC „Kurs na cel” Oprawa graficzna kursu PSC „Kurs na cel” Oprawa graficzna kursu PSC „Kurs na cel” Oprawa graficzna kursu PSC „Kurs na cel”
Oprawa graficzna kursu PSC „Kurs na cel”