Pani Swojego Czasu

Oprawa graficzna kursu „Mama ma czas”

W tym projekcie miałam wyczarować oprawę graficzną dla kursu „Mama ma czas” autorstwa Oli Budzyńskiej, czyli Pani Swojego Czasu.

Pracę zaczęłam od przygotowania koncepcji graficznej, czyli zaprojektowania logo oraz dobrania palety kolorów, krojów pisma i fotografii. Paleta kolorów nawiązuje do kolorystyki Pani Swojego Czasu, uzupełniłam ją jednak o kolor żółty, zielony i niebieski, dzięki czemu kolory są weselsze i pełne pozytywnej, dziecięcej energii.

Na bazie tak przygotowanej koncepcji graficznej stworzyłam landing page. Strona jest w pełni responsywna, ma kilka różnych wersji: do zapisu na listę osób zainteresowanych planerem i do przedsprzedaży/sprzedaży, a kolorowe zdjęcia dodają jej dziecięcego, zabawowego charakteru. Nic tylko naładować się pozytywną, kolorową energią i brać się za naukę na kursie :)

EDIT: Z czasem narysowałam też notatki wizualne z webinarów nawiązujących do kursu „Mama ma czas”.

 

Ola o współpracy ze mną:

Choć na rynku są setki tysięcy grafików, to wcale nie jest łatwo znaleźć takiego, który wie, że w biznesie grafika to piękno, które ma czemuś służyć.

Szukając graficzki do swoich projektów trafiłam na Natalię i już po krótkiej współpracy wiedziałam, że to jest to.

Natalia słucha tego, co mam do powiedzenia, ale nie boi się też odważnie proponować swoich rozwiązań. Jest punktualna, pracowita i daje z siebie wszystko. Polecam serdecznie!

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Zobacz online
Oprawa graficzna kursu PSC „Mama ma czas” Oprawa graficzna kursu PSC „Mama ma czas” Oprawa graficzna kursu PSC „Mama ma czas” Oprawa graficzna kursu PSC „Mama ma czas” Oprawa graficzna kursu PSC „Mama ma czas” Oprawa graficzna kursu PSC „Mama ma czas” Oprawa graficzna kursu PSC „Mama ma czas” Oprawa graficzna kursu PSC „Mama ma czas”
Oprawa graficzna kursu PSC „Mama ma czas”