Pani Swojego Czasu

Oprawa graficzna kursu „Zorganizuj się w 21 dni”

W tym projekcie miałam wyczarować oprawę graficzną dla kursu „Zorganizuj się w 21 dni” autorstwa Oli Budzyńskiej, czyli Pani Swojego Czasu.

Pracę zaczęłam od dobrania palety kolorów, krojów pisma i fotografii oraz zaprojektowania logo. Tak przygotowana koncepcja graficzna była dla mnie bazą do stworzenia landing page służącej do zapisów na listę osób zainteresowanych kursem, a później do sprzedaży kursu.

Paleta kolorów opiera się na opracowanej przeze mnie kolorystyce Pani Swojego Czasu, uzupełniłam ją jednak o jasną zieleń, która była dla mnie inspiracją do wyboru świeżych, „letnich” fotografii. Strona www jest w pełni responsywna, a logo może być używane w dwóch wersjach kolorowych oraz jako czarny kontur.

EDIT: Przy kolejnej edycji kurs został uzupełniony o 16 sketchnotek (notatek wizualnych), w których streściłam poszczególne moduły. Notatki stworzyłam w nawiązaniu do wielobarwnych fotografii, na bazie których oparta jest strona www, są więc pełne żywych kolorów, a ich kolorystycznym „spoiwem” jest róż.

 

Ola o współpracy ze mną:

Choć na rynku są setki tysięcy grafików, to wcale nie jest łatwo znaleźć takiego, który wie, że w biznesie grafika to piękno, które ma czemuś służyć.

Szukając graficzki do swoich projektów trafiłam na Natalię i już po krótkiej współpracy wiedziałam, że to jest to.

Natalia słucha tego, co mam do powiedzenia, ale nie boi się też odważnie proponować swoich rozwiązań. Jest punktualna, pracowita i daje z siebie wszystko. Polecam serdecznie!

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Zobacz online
Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni” Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni” Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni” Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni” Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni” Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni” Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni” Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni” Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni”
Oprawa graficzna kursu PSC „Zorganizuj się w 21 dni”