Pani Swojego Czasu

Oprawa graficzna kursu „Zrób to dziś”

W tym projekcie miałam wyczarować oprawę graficzną dla kursu „Zrób to dziś, czyli jak nie odkładać na jutro” autorstwa Oli Budzyńskiej, czyli Pani Swojego Czasu.

Pracę zaczęłam od przygotowania koncepcji graficznej, czyli zaprojektowania logo, dobrania palety kolorów, krojów pisma i fotografii, w dalszej kolejności stworzyłam landing page służącą do zapisów na listę chętnych, a później do sprzedaży kursu.

Dobrana przeze mnie paleta kolorów nawiązuje do kolorystyki Pani Swojego Czasu, uzupełniłam ją jednak o jasny róż i odcienie beżu, dzięki czemu kolory są bardziej wiosenne i dodają energii do nieodkładania na jutro :)

 

Ola o współpracy ze mną:

Choć na rynku są setki tysięcy grafików, to wcale nie jest łatwo znaleźć takiego, który wie, że w biznesie grafika to piękno, które ma czemuś służyć.

Szukając graficzki do swoich projektów trafiłam na Natalię i już po krótkiej współpracy wiedziałam, że to jest to.

Natalia słucha tego, co mam do powiedzenia, ale nie boi się też odważnie proponować swoich rozwiązań. Jest punktualna, pracowita i daje z siebie wszystko. Polecam serdecznie!

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Zobacz online
Oprawa graficzna kursu PSC „Zrób to dziś” Oprawa graficzna kursu PSC „Zrób to dziś” Oprawa graficzna kursu PSC „Zrób to dziś” Oprawa graficzna kursu PSC „Zrób to dziś” Oprawa graficzna kursu PSC „Zrób to dziś” Oprawa graficzna kursu PSC „Zrób to dziś” Oprawa graficzna kursu PSC „Zrób to dziś”
Oprawa graficzna kursu PSC „Zrób to dziś”