Michalina Tańska

Identyfikacja wizualna

W tym projekcie miałam wyczarować minimalistyczne, geometryczne logo z ptasim motywem, który miał nawiązywać do wolności, jaką daje Michalinie podróżowanie stopem po Europie (a poza tym nawiązaniem po prostu obie uwielbiamy motyw ptasi i był to punkt, w którym się „spotkałyśmy” i wiedziałyśmy, że to jest TO :) ).

Zaprojektowane przeze mnie logo może być używane zarówno jako wersja w kolorze, jak i sam kontur. Do logo dobrałam paletę kolorów i na jej bazie stworzyłam 3 wersje kolorystyczne (brudna mięta, jasna mięta i kawa z mlekiem), które mogą być używane zamiennie.

Ponieważ Michalina podróżuje sama – taki ptasi towarzysz podróży jest dla niej jak znalazł :) Cytując jej fanpage: „Drugi raz będę wyjeżdżać sama. Żeby nie było mi nudno znalazłam sobie doborowe towarzystwo. Uwierzcie, jest lepszy niż jakikolwiek chłopak – ładny, przyjazny, a na dodatek nic nie mówi :D Mój nowy compañero wykluł się w Pixels Factory”. Życzę Michalinie, żeby ten świeżo wykluty compañero przyniósł jej dużo szczęścia w kolejnych podróżach :)

 

Michalina o współpracy ze mną:

Poradziła sobie ze mną – najgorszym rodzajem klienta, który nie wie czego chce, ale chce najlepiej, jak tylko się da ;) Natalia daje z siebie więcej niż profesjonalizm. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby klienta, dogłębnie bada oczekiwania. Ze zbioru niepasujących do siebie screenów inspiracji, luźnych myśli i długich konwersacji stworzyła logo, z którym się utożsamiam. Niesamowite, że na własnej estetyce zbudowała coś tak bardzo mojego – dla mnie jest to esencja doskonale wykonanego projektu.

Michalina Tańska

Logo dla bloga Michaliny Tańskiej Logo dla bloga Michaliny Tańskiej Logo dla bloga Michaliny Tańskiej Logo dla bloga Michaliny Tańskiej Logo dla bloga Michaliny Tańskiej