Po sukces na szpilkach

Strona www wyczarowana na motywie „Pixie”

W tym projekcie miałam wyczarować stronę www dla Kasi Głąb i jej marki Po sukces na szpilkach.

Pracę zaczęłam od „przemalowania” identyfikacji wizualnej Kasi z fioletów na odcienie złota, beżu i szkarłatnej czerwieni. Po takim lekkim „remoncie” mogłam przejść do stworzenia strony www. Strona miała być prosta, a jednocześnie oddawać pozytywną energię i zapał marki Po sukces na szpilkach. Oprócz szkarłatu z palety kolorów, który już na wstępie sprawił, że szata graficzna nabrała życia, postawiłam na motyw „plam” i złotych kropek, które ubarwiły minimalistyczny układ.

Stronę Kasi wyczarowałam na moim motywie do WordPressa „Pixie”. Do jej stworzenia użyłam sekcji dostępnych w motywie, jednak większość z nich została przeze mnie „przekodowana” (jedne mniej, inne bardziej), by w 100% zgrać je z identyfikacją wizualną Kasi oraz moją koncepcją na zakomponowanie jej treści i wyeksponowanie tych najistotniejszych. Chciałam, by strona miała swój niepowtarzalny charakter, więc zmian w kodach było niemało :) Zmiany te nie mają jednak wpływu na późniejsze użytkowanie strony przez Kasię, bo w samym panelu nic się nie zmieniło i pozostał prosty w użyciu. Strona jest w pełni responsywna.

Na pixie.pixelsfactory.pl możesz poczytać nieco więcej o motywie, zobaczyć wersję demo i zapoznać się z pakietami na stronę www i opcjonalnie identyfikację wizualną.

 

Kasia o współpracy ze mną:

Nawiązałam współpracę z Natalią ponieważ zależało mi na całkowitej zmianie wyglądu mojej strony. Natalia wysłuchała mojego pomysłu, stworzyła koncepcję, cierpliwie wprowadzała zmiany i dodawała kolejne rozwiązania. Gotowa strona jest przejrzysta, funkcjonalna, z kolorystyką, która jest zgodna ze mną i moją marką.

Zdecydowanie podobało mi się podejście Natalii, to że kontakt z nią był naprawdę sprawny, a całość dopracowywana była do ostatniego elementu. Polecam!

Katarzyna Głąb

Po sukces na szpilkach

Zobacz online
Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie” Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie” Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie” Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie” Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie” Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie” Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie” Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie”
Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie” Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie” Strona Po sukces na szpilkach na motywie WP „Pixie”