TS Design Studio

Strona warsztatów tapicerskich wyczarowana na motywie „Pixie”

W tym projekcie miałam wyczarować stronę warsztatów tapicerskich Tomka Seweryna z pracowni TS Design Studio, na których przekazuje on swoim słuchaczom wiedzę o tym, jak wydobyć piękno z mebli nadgryzionych zębem czasu :)

Strona miała być maksymalnie uproszczona i minimalistyczna, a jej bazą miały być fotografie, na których uchwycony jest klimat warsztatów, niepowtarzalny charakter mebli, miękkość materiałów. By wyeksponować fotografie, „oprawiłam” je w bardzo, bardzo jasny odcień szarości w tle i proste, czarne teksty.

Punktem wyjścia do stworzenia strony był mój motyw do WordPressa „Pixie”, choć było w nim nieco przeróbek (za pomocą kodu, nie maszyny do szycia ;) ), by dostępne w motywie sekcje pasowały do koncepcji mojej i Tomka. Strona jest responsywna, posiada też panel administracyjny do wygodnego zarządzania treścią.

Na pixie.pixelsfactory.pl możesz poczytać więcej o motywie, zobaczyć wersję demo i zapoznać się z pakietami na stronę www i opcjonalnie identyfikację wizualną.

 

Tomek o współpracy ze mną:

Wystartowałem z pracownią (moim biznesem) i kolejnym krokiem było wykonanie strony www. Komputer to nie moja specjalność ;) Szukałem osoby kreatywnej, która spełni moje oczekiwania. I tak znalazłem Natalię :) Kreatywna, zdolna i bardzo ambitna. Moja intuicja, by powierzyć Natalii wykonanie mojej strony www, okazała się trafna. Mogę zapewnić, że Natalia robi dobrą robotę ;) i jak najbardziej ją polecam! Co przekłada się również na to, że w dalszym ciągu współpracujemy!

Tomek Seweryn

TS Design Studio

Zobacz online
Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie” Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie” Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie” Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie” Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie” Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie”
Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie” Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie” Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie” Warsztaty tapicerskie - strona www na motywie „Pixie”