Języki i Podróże

Planer Językowy

W tym projekcie miałam wyczarować Planer Językowy autorstwa Aggie i Kamila z www.jezykipodroze.pl, notatnik do kompletu oraz stronę www.

Pracę zaczęłam od zaprojektowania wnętrza planera. Miał on być prosty i minimalistyczny, a jednocześnie nawiązywać do pełnej pozytywnej energii identyfikacji wizualnej jezykipodroze.pl, którą stworzyłam. Przy projektowaniu stron planera postawiłam na motyw koła, które nawiązuje do logo „Języki i Podróże” oraz na szarą kolorystykę, która nie rozprasza przy snuciu planów na temat dalszych kroków w nauce języka :)

W dalszej kolejności zajęłam się zaprojektowaniem okładek planera i notatnika. Okładki miały być maksymalnie proste, stworzone w dwóch kolorach (turkus i grafit), tak by zarówno osoby lubiące kolorowe szaleństwo, jak i te lubiące stonowaną szarość, mogły wybrać coś dla siebie :)

Po stworzeniu projektów zajęłam się składem planera i przygotowaniem go do druku. „Zaopiekowałam się” także projektem na każdym etapie jego wydruku w zaprzyjaźnionej drukarni (pozdrowienia dla pani Ani :) ).

Podczas gdy planer i notatnik dzielnie się drukowały :), przyszedł czas na stworzenie dla nich strony www. Strona oparta jest na opracowanej przeze mnie palecie kolorów „Języki i Podróże” oraz na motywie koła, które jest graficznym tematem przewodnim planera. Cudna sesja zdjęciowa Aggie i Kamila dodaje jej ciepła i uśmiechu, a „wyspiarska” kolorystyka daje pozytywnego kopniaka nie tylko do planowania, ale przede wszystkim do nauki języka! :) Strona jest w pełni responsywna.

 

Aggie i Kamil o współpracy ze mną:

Współpraca z Natalią to prawdziwa przyjemność! Konkrety, rzeczowość, kreatywność, terminowość, a przy tym pozytywna energia, życzliwość, uśmiech, mnóstwo cierpliwości i wytrwałości… Właśnie takimi słowami określiłabym Natalię :)

Natalia zaprojektowała od nowa naszego bloga oraz jego logo. Dostała od nas jedynie bardzo ogólną wizję dotyczącą naszych przemyśleń i przelała ją w formę graficzną, która nas zachwyciła! :)

Natalia zaprojektowała nasz planer językowy oraz jego stronę sprzedażową, które to jej kreatywności zawdzięczają swój wygląd. Bardzo sprawnie i kompleksowo nadzorowała także cały proces produkcji planera.

I wreszcie Natalia przygotowała oprawę graficzną Vagaru, i na tym współpraca się nie kończy, bo przed nami są kolejne projekty :)

Dziękujemy za wszystko i polecamy Natalię bardzo!

Aggie i Kamil

Języki i Podróże

Zobacz online
Oprawa graficzna Planera Językowego Oprawa graficzna Planera Językowego Oprawa graficzna Planera Językowego Oprawa graficzna Planera Językowego Oprawa graficzna Planera Językowego Oprawa graficzna Planera Językowego Oprawa graficzna Planera Językowego Oprawa graficzna Planera Językowego
Oprawa graficzna Planera Językowego