Pani Swojego Czasu

Planer Pełen Czasu

W tym projekcie miałam wyczarować Planer Pełen Czasu i stronę www dla Pani Swojego Czasu, czyli Oli Budzyńskiej.

Pracę zaczęłam od zaprojektowania okładki oraz stron planera (strona tytułowa, spis treści, kalendarz miesięczny). Planer miał być maksymalnie prosty, dający pole do popisu zarówno tym, którzy lubią planować „z artystycznym rozmachem” i chcą swój planer ozdobić po swojemu, jak i tym, którzy w planowaniu lubią minimalizm i brak rozpraszaczy.

W dalszej kolejności zajęłam się stworzeniem strony www. Strona oparta jest na opracowanej przeze mnie palecie kolorów Pani Swojego Czasu, a kwieciste zdjęcia dodają jej lekkości i wiosennego charakteru. Jest w pełni responsywna i ma 2 różne wersje: do zapisu na listę osób zainteresowanych planerem i do sprzedaży.

 

Ola o współpracy ze mną:

Choć na rynku są setki tysięcy grafików, to wcale nie jest łatwo znaleźć takiego, który wie, że w biznesie grafika to piękno, które ma czemuś służyć.

Szukając graficzki do swoich projektów trafiłam na Natalię i już po krótkiej współpracy wiedziałam, że to jest to.

Natalia słucha tego, co mam do powiedzenia, ale nie boi się też odważnie proponować swoich rozwiązań. Jest punktualna, pracowita i daje z siebie wszystko. Polecam serdecznie!

Ola Budzyńska

Pani Swojego Czasu

Zobacz online
Oprawa graficzna Planera Pełnego Czasu Oprawa graficzna Planera Pełnego Czasu Oprawa graficzna Planera Pełnego Czasu Oprawa graficzna Planera Pełnego Czasu Oprawa graficzna Planera Pełnego Czasu Oprawa graficzna Planera Pełnego Czasu Oprawa graficzna Planera Pełnego Czasu Oprawa graficzna Planera Pełnego Czasu
Oprawa graficzna Planera Pełnego Czasu