Artlantyda

Strona www

W tym projekcie miałam wyczarować stronę www dla pracowni Artlantyda, w której Joanna Wieczorkiewicz tworzy cuda z ceramiki :) Strona miała być oparta na identyfikacji wizualnej Artlantydy, którą dostałam od Asi oraz na palecie kolorów nawiązującej do „morskich głębin”, czyli na różnych odcieniach turkusu. Skomponowałam je z lekko przybrudzoną bielą, która rozjaśnia projekt; stworzyłam także „ceramiczną” teksturę w ciemnym, morskim odcieniu. Strona jest w pełni responsywna, posiada też panel administracyjny do wygodnego zarządzania treścią.

 

Asia o współpracy ze mną:

Natalia spełnia marzenia. Przyciągnęła mnie jej identyfikacja wizualna: minimalistyczna, stylowa i w „moich” kolorach. A teraz mam swoją wymarzoną stronę www. Idealną, uszytą na miarę, najpiękniejszą na świecie. Po szczegółowym wywiadzie i wsłuchaniu się w moje pomysły i potrzeby – zadziały się cuda. Natalia posiada niesłychaną intuicję, doskonale potrafi dobrać charakter projektowanej strony do jej właściciela i tego, co on oferuje. Moja ceramika dostała piękną oprawę.

Komunikacja bez zarzutu, cierpliwość we wdrażaniu moich zachcianek, przy równoczesnym konstruktywnym tłumaczeniu, dlaczego mój dany pomysł warto zastąpić innym. Taka współpraca to sama przyjemność i szczerze polecam innym :) A sama na pewno wrócę – w planach kolejne realizacje z pomocą Pixels Factory!

Joanna Wieczorkiewicz

Artlantyda

Zobacz online
Strona www dla marki Artlantyda Strona www dla marki Artlantyda Strona www dla marki Artlantyda Strona www dla marki Artlantyda Strona www dla marki Artlantyda Strona www dla marki Artlantyda
Strona www dla marki Artlantyda