TS Design Studio

Strona www i projekty do druku

W tym projekcie miałam wyczarować stronę www i ulotkę dla TS Design Studio, czyli pracowni tapicerskiej Tomka Seweryna, w której Tomek wydobywa piękno z mebli nieco nadszarpniętych zębem czasu. Meble dostają nową duszę, by móc przez kolejne lata cieszyć oczy i upiększać wnętrza :)

Pracę zaczęłam od stworzenia strony www. Strona miała stanowić proste, minimalistyczne tło, eksponujące piękno prac Tomka. Jej kolorystyka jest maksymalnie uproszczona do bieli i kilku odcieni szarości. Strona jest w pełni responsywna, posiada też panel administracyjny do wygodnego zarządzania treścią. Jest to kolejna strona, którą stworzyłam na bazie pierwszej wersji mojego motywu do WP. Od tamtego czasu w motywie sporo się pozmieniało, ale strona Tomka, podobnie jak strona Iluminatorni, była dużym krokiem do wyczarowania motywu „Pixie” :) Więcej na temat początków pracy nad motywem możesz poczytać w poście na pixelowym fanpage’u.

W dalszej kolejności zajęłam się zaprojektowaniem ulotki. Projekt ten także oparty są na szarościach, które podkreślają piękno drewna z jednej z prac Tomka.

 

Tomek o współpracy ze mną:

Wystartowałem z pracownią (moim biznesem) i kolejnym krokiem było wykonanie strony www. Komputer to nie moja specjalność ;) Szukałem osoby kreatywnej, która spełni moje oczekiwania. I tak znalazłem Natalię :) Kreatywna, zdolna i bardzo ambitna. Moja intuicja, by powierzyć Natalii wykonanie mojej strony www, okazała się trafna. Mogę zapewnić, że Natalia robi dobrą robotę ;) i jak najbardziej ją polecam! Co przekłada się również na to, że w dalszym ciągu współpracujemy!

Tomek Seweryn

TS Design Studio

Zobacz online
Strona www TS Design Studio Strona www TS Design Studio Strona www TS Design Studio Strona www TS Design Studio Strona www TS Design Studio Strona www TS Design Studio
Strona www TS Design Studio