Języki i Podróże

Vagaru

W tym projekcie miałam wyczarować stronę www Vagaru, czyli „rajskiej wyspy” do nauki j. angielskiego, autorstwa Aggie i Kamila z www.jezykipodroze.pl.

Strona miała być minimalistyczna, czytelna, a jednocześnie pełna pozytywnej, wyspiarskiej energii, nawiązującej do radosnej i słonecznej identyfikacji wizualnej jezykipodroze.pl, którą stworzyłam. Ciepła i rajskiego klimatu dodają jej zdjęcia z motywem wody, plaży… Czy Ty też, tak jak ja, rozmarzyłeś(-aś) się na ich widok, wyobrażając sobie ten szum fal, otulające Cię słońce, lekki powiew wiatru na policzku? Wyspiarski motyw nie tylko wywołuje taki… wewnętrzny uśmiech :), ale także daje pozytywnego kopniaka do nauki języka.

Strona jest w pełni responsywna i ma 3 wersje językowe.

 

Aggie i Kamil o współpracy ze mną:

Współpraca z Natalią to prawdziwa przyjemność! Konkrety, rzeczowość, kreatywność, terminowość, a przy tym pozytywna energia, życzliwość, uśmiech, mnóstwo cierpliwości i wytrwałości… Właśnie takimi słowami określiłabym Natalię :)

Natalia zaprojektowała od nowa naszego bloga oraz jego logo. Dostała od nas jedynie bardzo ogólną wizję dotyczącą naszych przemyśleń i przelała ją w formę graficzną, która nas zachwyciła! :)

Natalia zaprojektowała nasz planer językowy oraz jego stronę sprzedażową, które to jej kreatywności zawdzięczają swój wygląd. Bardzo sprawnie i kompleksowo nadzorowała także cały proces produkcji planera.

I wreszcie Natalia przygotowała oprawę graficzną Vagaru, i na tym współpraca się nie kończy, bo przed nami są kolejne projekty :)

Dziękujemy za wszystko i polecamy Natalię bardzo!

Aggie i Kamil

Języki i Podróże

Zobacz online
Strona www Vagaru Strona www Vagaru Strona www Vagaru Strona www Vagaru Strona www Vagaru Strona www Vagaru Strona www Vagaru
Strona www Vagaru