TAMTARADAM! Dowiedz się, kto wygrał książkę w konkursie :)

W niedzielę dobiegł końca zorganizowany przeze mnie konkurs, w którym do wygrania była książka „Odważ się i zacznij zarabiać! Kobieca pewność siebie w biznesie”. Wszystkie odpowiedzi na zadane w konkursie pytanie („Jak radzisz sobie ze spadkiem pewności siebie przy budowaniu Twojej marki czy bloga? A jeśli nie masz takich spadków, to może poradzisz coś osobom, które je miewają?”) były świetne i z pewnością mogą być pomocne, jeśli ktoś miewa takie chwile biznesowego czy blogowego zawahania. Zapraszam więc do ich przeczytania w komentarzach do konkursowego wpisu :)

Nagrodą w postaci książki chciałabym nagrodzić (tamdaradam) Ewę Majchrzyk-Hes :) Poniżej odpowiedź Ewy i jej sposób na to, żeby spadek pewności siebie obrócić na swoją korzyść :)

Mnie też zdarzają się zawahania przed postąpieniem kroku naprzód. Uważam, że dobrze że mi się to przytrafia. W takiej sytuacji obracam się wstecz i przyglądam się temu co udało mi się zdziałać. Nie patrzę jednak na swoje osiągnięcia jak na pojedyncze sukcesy, ale jak na całość, która doprowadziła mnie do miejsca gdzie się znajduję. Wtedy, gdy znów patrzę wprzód następny krok wydaje się tylko jeszcze jedną możliwością osiągnięcia sukcesu. Dlatego zawahanie warto wykorzystać na przyjrzenie się czy idziemy w dobrym kierunku i czy przypadkiem nie zboczyliśmy z drogi. Jeśli jednak okaże się, że mimo to ktoś za mną krzyknie, że to nie tak i robię coś źle, bywa, że pytam kogoś z boku kto mógłby się na tym znać. Decyzję jednak podejmuję sama po tym, gdy sprawdzę, że poczyniony krok jest w tą stronę, w którą chcę iść. Nigdy nie podejmuję decyzji wyłącznie pod wpływem innych osób.

Właśnie tak było z moim blogiem. Chciałam by nie był jeszcze jednym firmowym blogiem o wzornictwie, ale który odkrywałby trochę kulisy mojej pracy. Zawahałam się w pewnym momencie, ale sprawdziłam jeszcze raz, czy wcześniejsze zamierzenia i cele są osiągane i poszłam dalej.

Na koniec ciekawa rzecz z tym wpisem. Właśnie wrzuciłam grafikę na swój fanpage z kawałkiem tego cytatu, który dedykuję czytelnikom tego wpisu:

Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

Andrzej Sapkowski

Gratuluję Ewa i zaraz lecę pisać maila do Ciebie :D, a wszystkim pozostałym uczestniczkom baaaardzo dziękuję za udział w konkursie

Uściski!

Natalia Bednarczyk

Podoba Ci się ten projekt? Rzuć okiem na podobne :)

6 komentarzy

 1. Kasia | innaidea.pl

  26 kwietnia 2016 o 16:31

  Gratulacje :) Ewa Tobie najbardziej należała się ta nagroda :) a ja czekam na recenzję i rozważam zakup ;) Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w fajnym konkursie i tym samym trochę poznanie siebie Natalio! :)

  Odpowiedz
  • Natalia Bednarczyk

   26 kwietnia 2016 o 16:38

   Kasiu ja też bardzo Ci dziękuję za udział! <3

   Odpowiedz
  • Vika Nova

   26 kwietnia 2016 o 16:40

   Książka nie jest obecnie do kupienia, ale cieszę się z rozważań nad zakupem. Życzę pewności siebie w biznesie i życiu osobistym <3

   Odpowiedz
  • Ewa Majchrzyk-Hes

   26 kwietnia 2016 o 18:01

   Dziękuję Kasiu. Myślę, że Natalia miała jednak trudny wybór.

   Odpowiedz
 2. Vika Nova

  26 kwietnia 2016 o 16:39

  Gratuluję i życzę owocnej pracy z książką <3

  Odpowiedz
 3. Ewa Majchrzyk-Hes

  26 kwietnia 2016 o 18:00

  Jaka fajna wiadomość :D Bardzo się cieszę, bo ciekawa jestem książki Viki okropecznie :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania na temat tego wpisu, napisz na natalia@pixelsfactory.pl :)